Edona Llalloshi ka dhënë një lajm të trisuhtuar për ndjekësit e saj.

Përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se babai i bashkëshortit të saj, Nexhmedin Haxhifejzullahi ka ndërruar jetë.

Zoti pastë meshirë në shpirtin tënd të pastër e të bardhë’ – është shprehur këngëtarja në postimin e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb