Tashmë tryeza për Këshillin Politik po vijon me diskutimet me përfaqësuesin e ambasadës së SHBA i cili krahas Gjiknurit dhe Bylykbashit ka kërkuar edhe Vasilin.

Nuk dihet se çfarë po diskutohet por deri tani vetëm Rudina Hajdari nuk merr pjesë në këtë takim me përfaqësuesin e huaj.

Prej më shumë se një orë vijon ky takim teksa pritet të shihet nëse do ketë ‘tym të bardhë’ në fund të kësaj dite ose jo.

(BalkanWeb) 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb