E vërteta është se duke lexuar shkrimin e New York Post, prisnim një tjetër shenjë në krye, pikërisht Gaforren, që nga njëra anë mësuam se ka… prirje kriminale dhe nga ana tjetër sipas yjeve ka tendencë drejt pabesisë dhe genjeshtrave per shkak te pasigurise.

Megjithatë, bazuar në trendin e fundit të përdoruesve të Twitter, #WorstRelationship, artikulli në fjalë i referohet shenjave të zodiakut që janë më të këqijat në artin e takimeve (dhe që më pas përfundojnë në një marrëdhënie të keqe).

Pra, ndërsa shumë i kanë cicëruar Akrepat dhe Shigjetarin si përvojat më të këqija të jetës së tyre, Binjakët deri tani kanë kryesimin dhe janë në krye të… fyerjeve dixhitale. Kujtojmë se ndër të tjera, kësaj shenje i përkasin edhe Kanye West dhe Donald Trump…!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: