TIRANE

Një debat i nisur mes Robertit dhe Dijonisit agravoi më tej, pasi ndërhyri edhe Albano. Pasi Roberti tha se nuk është dele, Albano e pyeti nëse ai ndihet si ujk në fermë dhe të tjerët janë bagëti. Më tej Albano i kërkoi shpjegim Robertit për deklaratën që ai bëri në mëngjes.

Pjesë nga debati

Albano: Çdo të thotë? Meqë na përgjithësove?

Roberti: Nuk ju përgjithësova unë, pse e përfshini veten?

Albano: Na the kur ishim të gjithë në mëngjes, bordello.

Dijonisi: Nuk e paskam dëgjuar këtë pjesë. Kush është bordello?

Albano: Këtu nuk është familje, është bordello.

Roberti: A mund të futemi pak brenda?

Albano: Pse? Ne po diskutojmë këtu.

Roberti: Kam ftohtë, më do qejfi.

Albano: Tani na e shpjego, ç’ishte kjo? Ka femra këtu, ka burra.

Roberti: Ku prekesh ti nga gjërat që ndodhin në këtë shtëpi?

Roberti u fut brenda, ndërsa fermerët e ndoqën nga pas duke i kërkuar sqarime për deklaratën e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: