Kevin Costner duket se është në një lidhje të re me këngëtaren Jewel. Aktori i “Yellowstone” ndezi thashethemet për romancë me këngëtaren kur TMZ siguroi foto të këngëtares 49-vjeçare me aktorin 68-vjeçar, që i mbështjellë krahët rreth belit të saj duke buzëqeshur.

Dyshja ishin në Ishujt e Virgjër Britanikë për një javë muajin e kaluar si pjesë e një mbledhjeje fondesh për Fondacionin Inspiring Children të këngëtarit fitues të Grammy.

“Padyshim që diçka po ndodhte”, tha një burim për agjencinë. “Ata po flirtonin. Dhe kur ishin bashkë, të dy shkëlqenin.”

Një burim tjetër shtoi: “Mund të thuash se ata po përpiqeshin të ishin të matur, por kushdo që i pa ata mund të thoshte se diçka kishte mes tyre.” Çifti thuhet se kanë fluturuar së bashku edhe në Karaibe.

Jewell ka qenë e martuar një herë më parë, me kaubojin profesionist Ty Murray në vitin 2008 dhe duke sjellë në jetë djalin e saj Case, i cili tani është 12 vjeç. Tre vjet më vonë, çifti u divorcua.

Sa i përket Costner, aktori u martua me Christine Baumgartner në vitin 2004. Dizajnerja e çantave paraqiti kërkesën për divorc në maj pas 18 vitesh martesë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: