Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër për herë të parë. Po-po, siç e lexuat, revista “Who” ka zbuluar se ditën e sotme është organizuar edhe “gender reveal”, një festë shumë private, ku është zbuluar gjinia e bebes. Është vajzë.

Prej javësh përflitej lajmi se dyshja do të bëhen prindër, megjithatë asnjëri prej tyre nuk kishte konfirmuar. Kujtojmë se Kiara dhe Luizi u njohën, u dashuruan dhe u martuan gjatë aventurës së tyre në “BBV”.

  • foto galeri
  • foto galeri

Tani nis një aventurë e re për ty, ajo e prindërimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: