Kim Kardashian do të luajë në komedinë e Netflix, The Fifth Wheel, sipas Deadline.

“Fifth Wheel”, u pretendua nga disa studio, duke përfshirë ato që e donin atë në ekranin e madh dhe është një nga shitjet e para të mëdha që nga greva njëmujore e SAG-AFTRA, e cila përfundoi më herët në nëntor.
Komedia e Kim Kardashian “The Fifth Wheel” zbarkon në Netflix pas luftës së ofertave.

Shkrimtarja Paula Pell dhe komediania Janine Brito bashkë-shkruajnë skenarin, por asnjë informacion nuk ka rrjedhur për të në këtë moment. Përveç rolit të saj, personazhi televiziv do të marrë një pjesë të produksionit, së bashku me autorin.

Ajo së fundmi luajti “Siobhan Corbyn” në sezonin 12 të serialit të njohur të FX “American Horror Story” përballë Emma Roberts. Ajo gjithashtu huazoi zërin e saj për filmin PAW Patrol të vitit 2021 dhe vazhdimin e filmit të fuqishëm së bashku me dy fëmijët e saj, North dhe Saint.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: