Kim Kardashian shfaqi linjat, në fotografitë e saj më të fundit të publikuara në Instagram.

Ylli televiziv, tashmë 43 vjeç, shfaqet me një minifustan të bardhë pa rripa nga marka e saj e veshjeve, “SKIMS”.

Ylli i “Kardashians” e kombinoi pamjen me taka transparente.

 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: