Kim Kardashian i prezantoi ndjekësit e saj në Instagram me një nga veturat e saj të preferuara, atë të markës “Maybach”.

Themeluesja 41-vjeçare e “Skims” pozoi para automjetit luksoz, ndërsa shfaqte fizikun e saj mbresëlënës me një badi ngjyrë argjendi.

Kostumi theksonte në mënyrë të shkëlqyer barkun e saj të tonifikuar dhe gjoksin, duke qenë se kishte pjesën para të çarë. Ylli televiziv ka lënë fotot të flasin vetë, duke mos vendosur asnjë përshkrim.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Më 5 gusht, mediat e huaja zbuluan se Kim dhe Pete ishin ndarë pas nëntë muajsh bashkë. Në atë kohë, personat e afërt me çiftin thanë se shkak për ndarjen e tyre ishin bërë oraret e ngjeshura dhe distancat e gjata. (Pete kaloi një pjesë të verës në Australi për të xhiruar filmin Wizards).

Pavarësisht se i dhanë fund romancës së tyre, Kim dhe Pete kanë ende “shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin.” Ajo ishte e martuar më parë me Damon Thomas nga 2000 deri në 2004, Kris Humphries nga 2011 në 2013 dhe Kanye West për shtatë vjet përpara se të ndaheshin në 2021.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb