Moderatorja dhe këngëtari mirëpritën në jetë frytin e dashurisë së tyre, Kridin. Ditën e sotme Kridi mbushi plotë dy vjeç dhe mami Klea nuk mund të ishte më e lumtur.

Moderatorja ka ndarë me të gjithë një video kolazh me imazhe të djalit të saj të sapolindur atëherë, ku i shpreh dashurinë e saj. Ndër të tjera ajo tregon se nuk e din si ka jetuar para se Krid të vinte në jetën e saj.

“Koha po fluturon dhe ti po rritesh çdo ditë. Biri i mamës. Dy vitet më të lumtura të jetës time. Se mbaj mend si kam jetuar më parë. S’e mbaj mend veten pa ty. Dita më e lumtur e jetës sime 4.06.2020. Dita kur ti erdhe ne jetë dhe të mbajta në krahët e mi.Qofsh gjithmonë i lumtur dhe i lirë. Unë do të jem gjithë jetën engjëlli yt mbrojtës.Do të jetoj për ty deri në frymën time të fundit. Të dua Krid. Edhe 100 shpirti i shpirtit tim,”-ka shkruar Klea.

@kleahutaofficial

#reaction #birthday #son #boy #2 #2020 #quarantinebaby #jul #sentimental #2yersold #cry #baby #babyboy #krid #kridturned2

♬ original sound – Klea Huta


Ndërkohë po kaq emocionues ishte edhe reagimi i djalit të saj, të cilit i ishin mbushur sytë me lotë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb