Shtatzënia përveç se një eksperiencë e lumtur dhe tejet e mrekullueshme, ka në vete edhe frikën.


Shumë gra ndoshta edhe nuk ndajnë pasiguritë e tyre qe të mos tingëllojnë si egoiste, por postimi më i fundit i Klea Hutës është tejet i sinqertë dhe që duhet thënë më zë.

Ajo shkruan për pasiguritë më të mëdha gjatë shtatzënisë por që çuditërisht nuk doli të jetë ashtu.

“Nje nga pasigurite me te medha qe kam patur kur isha shtatzane ishte se sa do ndryshonte jeta ime, nese do kisha kohe te kujdesesha per veten ose te mendoja per projekte te reja. Cuditerisht pasi kam lindur jam motivuar me shume, per tu kujdesur per veten, per te menduar se cfare qellimesh kisha dhe si do i arrija dhe kam pasur me shume energji pozitive per te nxjerr me te miren e vetes time!”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb