Dy ditë më parë balerini i njohur Kledi Kadiu tregoi se djali i tij i vogël po përballej me probleme shëndetësore. Këtë lajm ai e ndau në rrjetet sociale, ndërsa mbështetja që mori nga fansat, miqtë e të afërmit përmes komenteve ishte tepër e madhe.

Mes tyre ishin e miqtë e klegët e tij shqiptarë, si Ilir Shaqiri, Albi Nako, Klaudia Pepa, Anbeta Toromani, të cilët i dhanë forcë e kurajo për të vijuar edhe për të luftuar në ndihmë të Gabrielit të vogël.

“Forca Gabriel, jemi me ty”, shkruan Iliri.

Screenshot 2022 03 26 191248
Screenshot 2022 03 26 191248

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb