TIRANË

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga kantieri për ndërtimin e urës së madhe të Drinit të Zi në Kukës.

E si kolonë zanore Rama ka zgjedhur “Vallen e Kukësit”, teksa shkruan se puna nuk ndalet.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me pamjen e punës që nuk ndalet për urën e madhe të Drinit të Zi në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: