Këngëtari i njohur Young Zerka mund të jetë banor i edicionit të ardhshëm të Big Brother VIP. Në fakt, i pyetur për këtë, ai tha si me shaka që do të jetë banor i BBV4, por se sa e vërtetë është kjo, mbetet ende kohë.

I ftuar në emisionin “Top Arena” në Top Channel, Zerka pohoi pyetjen e moderatores Alesia Bami.

Alesia Bami: Ka zëra që thonë që ti do të jeësh banori i parë i Big Brother Vip4…

“Kjo është e vërtetë…” – tha ai me të qeshur, por edhe me një shenjë mosbesimi në fytyrë.

Tashmë na mbetet vetëm të presim edicionin e katërt për të konfirmuar lajmin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: