Një oficer i krimit ekonomik është dhunuar pasditen e kësaj të mërkure në Korçë.

Raportohet se ngjarja është regjistruar rreth orës 16:00.

Sipas policisë bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në një lokal në qytetin e Korçës ku një i dehur e ka goditur oficerin me grusht në fytyrë.

Policia bën të ditur gjithashtu se personi që ka goditur oficerin është shoqëruar në polici ku do kryen të gjitha veprimet e tjera proceduriale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: