Trajner i ri, muzikë e vjetër. Kosova vazhdon të zhgënjejë tifozët, teksa së fundmi pësoi disfatë 3-0 ndaj Norvegjisë, në miqësoren e luajtur në Olso.

Haaland vendosi pjesën e parë me golin e tij në minutën e 15-të, falë një asisti perfekt të Wolfe. “Dardanët” e drejtuar nga Franko Foda u përpoqën që të bënin diçka, duke provuar me lojtarët e krahut si Zhegrova dhe Rashani, por pa rezultat. Në pjesën e dytë, Haaland realizoi edhe dy gola të tjerë, duke thelluar kështu shifrat.

(VIDEO)

(VIDEO)

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: