AUSTRI – Djaloshi nga Kosova, Visar Kasa ka siguruar votat e nevojshme për tu bërë pjesë e finales së talent show-t “The Voice of Austria”.

Visari ndodhet në Austri për studime, por pasioni për muzikën e ka drejtuar në një garë të fortë, nga e cila mund të dalë këtë fundjavë si zëri më i mirë në Austri.


(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: