Sulmuesi i Kroacisë, Kramaric u shfaq i zhgënjyer pas barazimit 2-2 me Shqipërinë.

“Unë kam luajtur tashmë shumë ndeshje në karrierën time dhe nuk është as hera e parë dhe as e fundit që ndodh kjo. Ne e dimë se çfarë rezultatesh kemi arritur në gjashtë vitet e fundit, nuk i kuptoj përse po na thumbojnë”.

Duhet të kishim fituar, por nuk e bëmë. Energjia nuk do të mungojë, do të bëjmë maksimumin për të marrë pikë ndaj Italisë” – tha ai.

 

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb