Jo vetëm dëbora ishte risi sot në Përmet, por në ditën e të dashuruarve, 14 shkurt, shtyllat dhe trungjet e pemëve nëpër rrugë u mbushën me dedikime dhe citate dashurie në gjuhët shqip dhe anglisht. Dashur pa dashur qytetarët janë ndalur duke lexuar këto dedikime dhe duke vënë buzën në gaz. Ja disa prej tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: