FIER- Fieri dhe gjithë opinioni publik është tronditur mesditën e sotme kur trupat e pajetë të dy të rinjve, një 32-vjeçari dhe një 29-vjeçareje janë gjetur brenda një makine tip “Jeep” me ngjyrë blu parkuar në afërsi të urës së fshatit Shënpjetër.

ura shen pjetrit vrasaj ne fier

Makina me targa AA 934 OY është gjetur e parkuar në anë të rrugës, ndërsa brenda saj, trupat të rinjve, të identifikuar si Drini Derveni 32-vjeç dhe Ermira Arapi 29-vjeçe, të cilët ndonëse të martuar kishin një lidhje jashtëmartesore me njëri-tjetrin.

Paraprakisht dyshohet për një krim pasioni, ku djali pasi ka vrarë të dashurën, i ka dhënë fund edhe jetës.

Forcat e policisë së Fierit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë për të zbardhur më shumë detaje nga ky krim.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: