Kryeministri Edi Rama ka njoftuar për një takim tjetër me diasporën, këtë herë në Itali.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet e tij sociale Rama shkruan se takimi me shqiptarët në Itali do të mbahet më 26 maj në orën 11:00, në Milano.

Ky takim vjen pak ditë pas atij të zhvilluar në Athinë, ku Rama u prit nga qindra  shqiptarë të cilët jetojnë në shtetin grek.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: