Ana Brnabiç, kryeministrja e Serbisë është përfolur dhe vazhdon të përflitet shumë për orientimin e saj seksual.


Mediat serbe i kanë kushtuar sërish vëmendje 43-vjeçares dhe shkruajnë se ajo dhe partnerja e saj, mjekja disa vite më e re në moshë, Milica Djuriç presin një fëmijë.


Sipas gazetës beogradase “Gloria”, shtatzania është bërë me anë të fekondimit artificial në Qendrrën për Radiologji dhe Rezonancë magnetike, aty ku është e punësuar Milica.


Pavarësisht se flitet për këtë lajm, vetë kryeministrja serbe Brnabiç nuk ka dashur të komentojë për këtë, duke vijuar ta mbajë larg politikës e mendias jetën e saj private

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb