Policia Rrugore e kryeqytetit ka postuar një video ku shfaqet një autobus teksa shkel rregullat e qarkullimit. Në pamje shfaqet urbani duke kaluar me semafor të kuq.

“🚦 Kujdes në rrugë! Shikoni këtë video ku një autobus shkel semaforin e kuq. 🚌🔴 Të respektojmë rregullat e trafikut jo vetëm për sigurinë tonë, por edhe për të tjerët. #RregullatJanëPërTëGjithë 🛑✋ #SiguriaNëRrugë 🚗👨👩👧👦”, thuhet në njoftimin e Policisë Rrugore.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: