TIRANE – Stresi dhe Kejsi janë një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Këngëtari i njohur habiti të gjithë kur disa muaj më parë zyrtarizoi lidhjen e tij, me fejesë.

Lajmin e bukur e dha vetë Stresi duke postuar në Instagram një foto duke shkëmbyer unazat me kejsin, vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. Dhe që prej asaj ditë këngëtari poston shpesh foto me të fejuara ku nuk mungojnë dhe fjalët e dashurisë për të.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi ata kanë zbuluar gjithçka për veten dhe njëri-tjetrin ndihen më të dashuar se kurrë më parë. Ndërsa Kejsi në një intervistë pak kohë më parë tregoi se ajo dhe reperi shqiptar janë martuar domethënë në gjendjen civile. Ndërsa dasma vazhdoi Kejsi do të bëhet shumë shpejt.

Djaloshi ‘i keq’ vazhdon të na surprizojë me fjalët dhe videot dedikuar bashkëshortes së tij. Me anë të një video të publikuar në ‘instastory’, Stresi ka ndarë me ndjekësit pak nga momentet intime krah Kejsit. “Kur e ke shpirtin e plotësuar, gjërat e tjera të duken qesharake në këtë jetë”- ka shkruar Stresi.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb