TIRANE

Shën Valentini apo dita e të dashuruarve është një nga festat më të dashura e më të festuara në mbarë botën. Çdo vit në këtë ditë çiftet gjejnë mënyrat më të veçanta, suprizuese dhe emocionuese për të shprehur dashurinë e tyre!

Astrologia Denisa Shyle në Vila24 tregoi se çfarë të dhuroni nesër për Shën Valentin sipas shenjave të zodiakut.

“Ky Shën Valentin nuk do të jetë aq romantik sa vitet e tjera ndaj mund të drejtohemi te gjërat materiale duke u bazuar te shenjat e horoskopit. Nëse partneri juaj është shenja e demit duhet të dini që personat e kësaj shenje e kanë shumë të rëndësishme rehatinë, mund të organizoni diçka në ambientet e shtëpisë, zgjidhni ushqim të mirë pasi ata e duan shumë atë”-tha astrologia për News24.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb