Kylie Jenner shpërthen në lot në një episod të fundit të ‘The Kardashians’ pasi komentet për pamjen e saj e mërzitën shumë.

Disa kanë komentuar se ajo duket më e vjetër se sa është në të vërtetë në fotot e pafiltruara të realizuara në Javën e Modës në Paris në janar.

Pamjet e 26-vjeçares u bënë virale në fillim të këtij viti dhe në një bisedë me motrën e saj Kendall, ajo iu ankua asaj për njerëzit që talleshin me fytyrën e saj. Kylie shpërtheu në lot ndërsa motra e saj u përpoq ta qetësonte.

Shikoni videon

Në janar, personazhi televiziv kaloi në tapetin e kuq për një sfilatë në Javën e Modës në Paris dhe ajo tërhoqi vëmendjen pasi fytyra e saj dukej më e plakur se zakonisht, siç u komentua në rrjetet sociale.

“Çfarë ndodhi me fytyrën e saj?” ” Vajzë duhet të ndalosh operacionet plastike tani”, ” Ajo është 26 vjeç dhe duket mbi 40″, shkruan ata në TikTok dhe Twitter. Shumica e komenteve theksonin se ajo duket shumë e vjetër, pasi lëkura e saj nuk ishte si në paraqitjet e tjera. Ajo kishte papërsosmëri që nuk i kishte më parë dhe pothuajse të gjithë ata që e komentuan filluan të mendojnë se ishte një mbushës ose një operacion plastik i dështuar.

“Sa vjeç duket ajo?” » shkruajnë për Kylie Jenner

Shihni komentet

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb