Vera po afron dhe Kylie Jenner tashmë po shijon zhytjet e para. Influencerja dhe sipërmarrësja e famshme televizive ndan foto të përditshme me miqtë e saj online në Instagram.

Kështu këtë herë ajo ka ndarë me ta disa foto nga arratisja e saj në det.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në to ajo pozon me bikini jeshile, të cilat i nxjerrin në pah format e saj. Në mbishkrimin e postimit të saj, Kylie Jenner ka shkruar: “Sezon të lumtur”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb