Laçi ka zhvilluar ditën e sotme një miqësore në Strugë. Kurbinasit kanë mundur 0-2 Llapin, në një sfidë tejet interesante.Trajneri i laçjanëve, Shpëtim Duro shfrytëzoi këtë test për të parë jo vetëm gjëndjen fizike të disa lojtarëve, por edhe për të aktivizuar disa të rinjë që nuk kanë patur shumë minuta në këmbë.

Laçi do të masë forcat me Iskran, në 2 ndeshjet e turit të parë të Conference League. Sfidat me malazezët do mbahen përkatësisht me 7 dhe 14 korrik.

 

(BalkanWeb)

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb