Pas disa rezultatesh negative, Laçi është rikthyer te fitorja. Kurbinasit triumfuan 0-1, në transfertën e Teutës. Takimi u “vulos” nga një gol i William, në të 72-tën. Me këtë rezultat, ekipi i Cungut ka 25 pikë, në vendin e shtatë.  Takimi i radhës është ndaj Vllaznisë, në transfertë.

Durrsakët e shohin veten në pozicion e tetë me 34 pikë.  Sfida e radhës është ndaj Skënderbeut në transfertë. Në mbrëmje është rezervuar takimi tjetër Partizani-Vllaznia.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: