KORÇË

Një makinë është përplasur me një motor në lagjen 16 të qytetit të Korçës dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Burime spitalore i thanë gazetares së “BalkanWeb”, Lorena Kodra se i plagosuri, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

Aksidenti Korce (4)
(Foto ilustruese)

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: