TIRANË

Një aksident rrugor ka ndodhur pas çaste më parë në kryeqytet. “BalkanWeb” ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ndërsa shihet një person i shtrirë në rrugë dhe që transportohet më pas me urgjencë drejt spitalit.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për dokumentimin e saj. Ende nuk dihet identiteti i të plagosurit.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb