Ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vagjush Dako i akuzuar për shpërdorim detyre, është dërguar në paraburgim në Durrës.

Gjithashtu “BalkanWeb” mëson se Vangjush Dako ndodhet në të njëjtin vend me Lefter Kokën dhe me ish-deputetin e PS Alqi Bllakon

Kujtojmë se GJKKO caktoi sot për Vangjush Dakon masën ‘arrest në burg’.

Theksojmë se Dako ishte në krye të Bashkisë së Durrësit për 12 vite.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb