Deputetët e opozitës godasin me vezë makinën e ministrit Balla dhe atë të sekretarit të Kuvendit. Incidentet ndodhën pas përfundimit të seancës plenare. E pari që u godit ishte makina e Ballës, dhe më pas ajo e sekretarit të Kuvendit, Genc Gjoncaj.

BalkanWeb zbulon se ka qenë Flamur Noka ai që ka qëlluar me vezë në drejtim të mjeteve të Ballës dhe Gjoncajn.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: