Rreth orës 09:50, në vendin e quajtur “Ura e 13-të”, dyshohet se për shkak të një defekti, është djegur plotësisht automjeti i shtetasit B. M., rreth 65 vjeç. Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin ligjor të shkakut të rënies së zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: