Digjet automjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të një funksionareje të bashkisë së Vlorë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji”. Bëhet fjalë për mjetin në pronësi të shtetases Anjesa Shiko.
Vlorë/Informacion paraprak

Mbrëmjen e djeshme, në lagjen “1 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetases A. Sh., banuese në Vlorë (funksionare e bashkisë Vlorë).

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar në Komisariat, disa shtetas të dyshuar lidhur me ngjarjen. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: