Një person është kanosur duke i vendosur një sasi tritoli ne automjet, por fatmirësisht lënda plasëse nuk ka shpërthyer.

Ngjarja ka ndodhur mesnatën e mbrëmshme ne qytetin e Kurbinit. Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se mjeti është në pronësi të Fatjon Likës.

Sipas burimeve, një person është shpallur në kërkim si i dyshuar në lidhje me ngjarjen.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb