KRUJE

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak caste më parë në një fshat të Krujës. Gazetarja Dorjana Bezat tha për “BalkanWeb” se dy vëllezër janë qëlluar për vdekje  me armë zjarri.

Ngjarja është shënuar në fshatin Gramëz, ndërsa ende nuk dihen rrethanat dhe motivet e këtij krimi.

Mësohet se viktimat janë Gramoz dhe Xhentil Bardhi, përkatësisht 34 dhe 24 vjec.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: