Luciano Boçi, është emri më i ri i propozuar për tu bërë pjesë e “Primareve”.

Gazetari Osman Stafa bën me dije se emri i tij është propozuar nga baza në Elbasan, për të qenë pjesë e garës për tu zgjedhur si kandidati i opozitës për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Boçi mban pozicionin e kreut të Grupit parlamentar dhe nënkryetar i PD.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb