Përfshihet nga flakët një automjet i parkuar në zonën e “Misto Mames”.

Siç shihet nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta, mjeti ka qenë i parkuar.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa zjarrfikësja po punon për shuarjen e flakëve. Për më tepër shihni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: