Pas përplasjes me Flutura Açkën në Komisionin e Medias, Gazment Bardhi dhe Flamur Noka janë përjashtuar me 10 ditë nga seancat plenare dhe komisionet hetimore.

Por duket se vendimi i Sekretariatit të Etikës nuk ka prekur vetëm këta dy deputetë, por edhe Bledion Nallbatin dhe Asllan Dogjanin. Këta të fundit janë përjashtuar me 5 ditë.

Kujtojmë se dje deputetët Noka, Bardhi dhe të tjerë, krijuan tensione në mbledhjen e Komisionit të Medias. Teksa debatuan ashpër me Açkën, ata i morën me forcë asaj dhe mikrofonin.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: