Disa nga protestuesi e opozitës kanë rrezuar barrierat metalike para Kryeministrisë, pasi pak më parë hodhën flakadanë.

Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, ata kanë tentuar t’i afrohen kordonit të policisë.

Po ashtu ata kanë shkulur lulet dhe dheun që ndodhej në vazo, e kanë hedhur drejt efektivëve.

Rrezohet ,brojtja
Rrezohet ,brojtja

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb