Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste ku janë prezantuar edhe kandidatët që do të marrin pjesë në zgjedhjet e pjesshme të gjashtë marsit. Ministri Ulsi Manja, në cilësinë e drejtuesit politik në Qarkun Dibër, tha se ka zgjedhur si kandidat në këtë bashki bankierin Rrahim Spahiu, sipas tij Spahiu është njeriu i duhur për të çuar përpara projektet në këtë bashki.

“Jam këtu për kandidatin që do të kandidojë në zgjedhjet e 6 marsit. PS mori në analizë kandidaturat e dhëna nga unë. U konludua që kandidati do të jetë Rrahim Spahiu. Është njeri me vizion, Dibra ka një shans e do të ketë në krye një person me integritet. jam i bindur që do të bëjmë punë të mirë”- tha drejtuesi i qarkut, Ulsi Manja.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb