Një automjet është përfshirë nga flakët në Korçë.

 

Gazetarja Lorena Kodra raporton se ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit, ndërkohë që sipas policisë nuk ka të lënduar pasi drejtuesi i mjetit ka arritur te dalë në kohë.

Policia po heton shkaqet por paraprakisht dyshohet se shkak i flakëve ka qenë një difekt elektrik.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb