LUSHNJË– Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak minuta më parë në një magazinë ndërtimi.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për Balkanweb se si pasojë e shpërthimit, është plagosur një deputet.

Mësohet se i plagosur ka mbetur një deputet i Partisë Socialiste.

(BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: