Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Durrës. Shpërthim me tritol në shtëpinë e kreut të FSHF, Armand Duka në Durrës.

Pamjet e siguruara nga gazetarja Klodjana Haxhiaj për BalkanWeb që shihni vijnë nga jashtë baneses se Dukës, në qytetin bregdetar të Durrësit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkohë, gazetarja Klodiana Lala raporton se gjatë momentit të shpërthimit ka qenë në banesë vetëm bashkëshortja e Dukës.

Deri më tani nuk dihen motivet, ndërsa policia ndodhet në banesën e Dukës dhe po heton për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: