Një efektive policie 21-vjeçe, e identifikuar si A.L, ka vrarë veten me armë e shërbimit.

Ngjarja është regjistruar në kryeqytet te pallatet e Grand te fusha, raporton gazetari Igli Çelmeta.

Efektivja ndodhej në banesën e saj kur ndërmori aktin e vetëvrasjes.

Sipas informacioneve 21-vjeçarja punonte si efektive në komisariatin nr.5 në kryeqyetet.

Grupi hetimor po vijon hetimet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb