Zbardhen detaje nga aksioni antidrogë, që po zhvillohet aktualisht në Portin e Durrësit.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për “BalkanWeb” se dyshohet të jetë gjetur një sasi prej rreth 40 kokainë. Droga ka ardhur me një kamion mishi nga Brazili, ndërsa vijon ende kontrolli në kontejner.

Siç mëson gazetari Çelmeta, porositësi i mishit dyshohet se është një shtetas nga Kosova.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb