Milan largoi nga pankina Stefano Piolin. Mesfushori i kuqezinjve, Reijnders ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku falënderon teknikun për kontributin.

“Faleminderit për gjithçka mister! Ju uroj më të mirat për të ardhmen tuaj” – Shkruan lojtari, i cili është aktivizuar në 35 ndeshje.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tijjani Reijnders (@tijjanireijnders)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb