Rafael Leão, ylli i sulmit të Portugalisë doli në konferencë para ndeshjes me Turqinë.

“Jam përgatitur mendërisht sepse Kampionati Evropian ka qenë gjithmonë ëndrra dhe synimi im. Jam krenar që garoj me fanellën e kombëtares. Po argëtohem, me lojtarë të mëdhenj dhe me një trajner të madh” – tha Leao.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb