KORÇË

Një tjetër tërmet në Korçë që me sa duket do i lërë korçarët jashtë. Pas dy të tjerëve gjatë orëve të pasdites, një tjetër lëkundje ka shkundur Korçën në orën 22:09 minuta.
Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.7 dhe thellësi 25 km. Epiqendra ka qenë sërish fshati Nikolicë, 17 km në jug të Korçës. Deri tani nuk raportohet për dëme.

 

Termet Korce
Termet Korce

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: